MĒS ESAM PRIECĪGI JŪS INFORMĒT, KA MĒS PIEDALĪSIMIES ISPO MUNICH 2016 IZSTADĒ

MĒS BŪSIM ĻOTI PRIECĪGI SVEICINĀT JŪS ŠAJĀ PASĀKUMĀ NO 24 LĪDZ 27 JANVĀRIM

LAI MŪS ATRASTU, LŪDZU NOKLIŠĶIET ZEMĀK:

MOREGOR SIA  ISPO Munich 2016 HALLE A1 STENDS 321

JŪS VARAT ATRAST ĀRĪ IZSTĀDES KARTI, UZKLIKŠĶINOT ZEMĀK:

 ''Show exhibitor in hall overview'' 

 

Mūsu uzņēmums ir ziemas kažokādas zābaku ražotājs ar tirdzniecības marku MOREGOR. Mūsu ražošanā tiek izmantots vismodernākais aprīkojums un kvalitatīvi, ekoloģiski tīri materiāli, kas pirkti no Eiropas piegādātājiem. Mums ir milzīga pieredze augstas kvalitātes ērtu un siltu ziemas apavu ražošanā. Mūsu ražotne atrodas Latvijā. Mēs priecājamies, ka tagad varam piedāvāt mūsu apavus pircējiem arī Eiropā. 

Zābaki MOREGOR ir augstas kvalitātes apavi gan pieaugušajiem, gan bērniem, kas optimāli atbilst ziemas klimatiskajiem apstākļiem dažādos Eiropas reģionos. Zābaki ir moderni un modīgi apavi, kas der ikdienas valkāšanai gan pilsētā, gan ārpus tās. MOREGOR apavi ir kvalitātes, komforta un oriģināla dizaina apvienojums. Mūsu apavi sasildīs Jūs aukstā laikā, kā arī uzsvērs Jūsu stilu. Mūsu apaviem ir neatkārtojams stils, mēs izmantojam individuālu pieeju produkcijas radīšanā un, pateicoties izmantojamās kažokādas neatkārtojamībai, katrs pāris ir savā ziņā unikāls.

Mūsdienīga aprīkojuma pielietošana, kvalificēts personāls, tikai kvalitatīvu, ekoloģiski tīru materiālu izmantošana ražošanā ļauj mums sasniegt augstu produkcijas kvalitātes līmeni. Katrs mūsu saražoto apavu pāris iziet stingru kvalitātes kontroli. Visā darba laikā mēs no klientiem esam saņēmuši tikai pozitīvas atsauksmes par mūsu produkciju.

 
20.07.2016. SIA MOREGOR ir noslēgusi ar V/A LIAA Līgumu Nr. SKV-L-2016/598 par SIA MOREGOR starptautiskās konkurences veicināšanu. Līguma ietvaros SIA MOREGOR
piedalīsies visās ārēja mārketinga pasākumos un saņems finansējumu no ERAF 
  • warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate(&$form, &$form_state) should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/moregor.lv/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 95.
  • warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit(&$form, &$form_state) should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/moregor.lv/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 107.
  • warning: Declaration of views_plugin_style_default::options(&$options) should be compatible with views_object::options() in /var/www/vhosts/moregor.lv/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 18.
  • warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate($form, &$form_state) should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/moregor.lv/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 102.
  • warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit($form, &$form_state) should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/moregor.lv/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 108.

Tel. (+371) 288 09043

Email: moregor@inbox.lv

Kontakti:

Talr. (+371) 288 09043

 

 

Email: moregor@inbox.lv