Materiāli un tehnoloģijas

Ziemas apavi MOREGOR

Materiāli un tehnoloģijas

 

MOREGOR Ziemas zābaki ir izgatavoti no dabīgajiem materiāliem un ir augstākās kvalitātes mūsdienīgie un stilīgi apavi ikdienas valkāšanai gan pilsētā, gan arī apvidū.

 

MOREGOR Ziemas zābaki – ir izcilā kvalitātes, komforta un oriģināla dizaina kombinācija. Mūsu apavi uzturēs Jūsu kājas siltumā un sausumā aukstā un mitrā laikā, tajā pat laikā akcentējot Jūsu personīgo stilu un gaumi. Sekojot mūsu apavu unikālajam izstrādātam stilam, katrs atsevišķais mūsu ražotais produkts ir izgatavots ar maksimālu rūpīgumu un uzmanību, lai Jūsu būtu pārliecināti, ka katrs apavu pāris tiešām ir unikāls, pateicoties tajā izmantotām kažokādām.

 

Tikai rūpīgi atlasītais un augstākās kvalitātes materiāls tiek izmantots MOREGOR apavu ražošanas procesā. Materiālu un to piegādātāju atlase un izvēle notika vairāku gadu garumā. Tagad mēs varam piedāvāt mūsu klientiem apavus no optimāli piemeklētajiem un apvienotiem augstākās kvalitātes materiāliem.

 

Dabīgo kažokādu un ādas izvēle ir galvenais faktors ziemas apavu kvalitātei, jo dabīgo kažokādu galvenā priekšrocība ir tā unikālā spēja aizsargāt no aukstuma, mitruma un citiem ārējiem faktoriem. Tajā pašā laikā tie ļauj cilvēka ādai elpot un nodrošina unikālās termālās pašregulācijas spējas.

 

Dabīgo materiālu izmantošana ļauj klientiem justies komfortabli dažādos laika apstākļos. Cilvēki var justies komfortabli, nēsājot mūsu apavus plašajā temperatūru diapazonā no +10 līdz -30 C. Tik tiešām, pati Māte-Daba piedalījās tāda unikāla materiāla radīšanā, kāds ir kažokādas un āda, kas veidojušies evolūcijas procesa garumā daudzus miljonus gadu. Bez tam, visos laikos tika iecienīts un atzinīgi novērtēts produktu skaistums, kas tika meistaroti no dabīgās izcelsmes kažokādām.

 

Apavu virsma tiek izgatavota no premium kvalitātes dabīgās liellopu ādas ar tās matiņu (flīssa) saglabāšanu. Šāds ādas veids ir visai dārgs, bet lieliski saskan ar dažādiem kažokādu veidiem, kuras tiek izmantotas ziemas apavu augšdaļas apdarei. Atstātie dabīgie mati uz ādas virsmas nodrošina papildus aizsardzību no netīrumiem, mitruma un ādas virsmas bojājumiem. Netīrumi nepielīp ādas virsmai un ir viegli notīrāmi.

 

Iekšēja apavu daļa ir izgatavota no materiāliem, kuru sastāva pamatā ir dabīgā aitu vilna. Šis materiāls nodrošina lielisku siltuma un komforta sajūtu, ļaujot elpot Jūsu kāju ādai.

 

MOREGOR ziemas zābaku augšējā daļa ir izgatavota no dabīgajām kažokādām. Mēs izmantojām dažāda veida kažokādas un dabīgās aitādas. Lielākajai daļai mūsu modeļu mēs izmantojām nutriju ādas no Argentīnas. Nutriju kažokādām ir virkne unikālu īpašību.

Dēļ tā, ka nutrija daudz sava dzīves laika pavada ūdenī, tās kažoks ilga laika garumā spēj aizsargāt no mitruma un slapjuma, kā arī efektīvi saglabāt siltumu. Ir vērts atzīmēt, ka nutrijas kažoki ir pārtikas industrijas apakšprodukts. Nutrijas gaļa tiek plaši izmantota Argentīnas un dažās citās tradicionālās virtuvēs. Argentīnā nutrijas gaļa ieņem tādu pašu vietu, kādu dažās Eiropas virtuvēs ieņem liellopu gaļa.

 

Papildus tam mēs piedāvājam arī apavu modeļus, kuri augšējā daļa ir darināta no dabīgajām aitādām. Tās lieliski saglabā siltumu un tām ir ļoti patīkama tekstūra. Aitādas zābaki īpaši patīk bērniem. Prasīgajiem pircējiem mēs piedāvājam arī citus kažokādu veidus, pēc speciālā pasūtījuma. Tā var būt Sarkanā lapsa vai Korsaks no Argentīnas, Ziemeļamerikas jenots un citi kažokzvēri.

 

MOREGOR ziemas zābaku unikālā īpašība ir tās unikālās pretslīdēšanas spējas. Tas ļauj mūsu klientiem justies pārliecināti dažādos laika apstākļos un uz dažādiem virsmas tipiem. Augstākās kvalitātes zoļu izvēle var salīdzināt ar ziemas riepu izvēli vieglajiem auto, kur riepu pretslīdēšanas īpašības spēlē būtisku lomu.

 

Kā arī mēs ražojam apavus ar konvertējamo zoli (ar ērkšķiem), kur tiek izmantota Italijā patentēta OC System sistēma, kura ar vieglu manipulāciju palīdzību ļauj nepieciešamības gadījumā ātri un viegli atvienot apavu ērkšķus no zoles, vai arī ātri ievietot tos atpakaļ. Tas rada komforta un pārliecinātības sajūtu, novēršot slīdēšanu, krišanās iespēju un jebkuras citas auksta un slidena laika izraisītās nepatikšanas.

 

Atlasīto augstākās kvalitātes materiālu, mūsdienīgā darba aprīkojuma un unikālo tehnoloģiju izmantošana, kā arī kvalificēti darbinieki un stingra kvalitātes kontrole ļauj mums piedāvāt modes tendencēm atbilstošus, siltus, ērtus un drošus ziemas apavus, kuri daudzu gadu garumā nesīs pozitīvās emocijas un labu lietošanas pieredzi musu klientiem.

 

Kā kopt ādas un kažokādas apavus

 

MOREGOR apaviem ir konkurentā priekšrocība salīdzinot ar citiem ziemas apavu veidiem. Kažokādas zābakus ir ļoti grūti notraipīt un ļoti viegli tīrīt no dubļiem. Nav nepieciešams izmantot jebkādus ķīmiskus tīrīšanas līdzekļus. Gadījumā, ja Jūsu zābaki ir netīri, Jūs varat vienkārši pastaigāt pa tīru un dziļu sniegu, un dubļi paši atkritīs no zābaku virsmas. Ja tas nepalīdzēt pagaidiet, līdz dubļi uz zābaku virsmas neizžūs un vienkārši izslauciet zābaku apakšējo ādas daļu vai arī augšējo (kažokādas) daļu ar viegli samitrinātu audumu.

 

Bieži vien šāda apavu tīrīšana aizņem mazāk par vienu minūti laika, tāpēc visi, kas jau ir iepazinušies ar MOGEGOR produktiem – nebaidās nēsāt apavus ar kažokādu apdari jebkuros laika apstākļos, arī pilsētas skarbajā vidē.

Kontakti:

Talr. (+371) 288 09043

 

 

Email: moregor@inbox.lv