Galvenās priekšrocības un īpašības

Dabīgie materiāli

 

Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes dabīgos materiālus – kažokādas, aitādas un ādu. Šie materiāli bija radīti un uzlaboti evolūcijas procesa gaitā no vislabākā visu laiku iespējama rādītāja – mūsu Mātes-Dabas. Šie materiāli un to efektivitāte ir gadsimtu garumā pārbaudīta.

 

Maksimālais komforts

 

Dabīgie materiāli ļauj uzturēt kāju temperatūru komfortablā līmenī dažādos laika apstākļos un lielā temperatūru diapazonā. Dabīgie materiāli nodrošina dabīgu gaisa plūsmas cirkulāciju un apmaiņu, kas ļauj Jūsu kāju āda elpot.

 

Drošība

 

Mēs izmantojām augstākās kvalitātes zoli ar unikālām pretslīdēšanas īpašībām. Tas ļauj mūsu klientiem justies droši dažādos laika apstākļos, lai kur viņi neatrastos. Kā arī mēs piedāvājam zābakus ar konvertējamo zoli, kurai ir pievienojamie ērkšķi. Tas ļauj ar ātru un vienkāršu manipulāciju izņemt ērkšķus no zoles vai arī ievietot tos. Tie rada komfortu un drošības sajūtu, kad Jūs pārvietojaties pa ledainu virsmu, kā arī novērš slīdēšanu, krišanās risku un jebkuras citas iespējamās nepatikšanas, kuras izraisa slidenie ziemas ceļi.

 

Kvalitāte

 

Veicot mūsu apavu attīstīšanu un uzlabošanu mēs izmantojām bagātu dažādu tautu un atsevišķu cilvēku pieredzi, kuriem bija svarīga ziemas apavu ērtība un komforts. Mēs apvienojām šo pieredzi ar mūsdienu tehnoloģijām un kurpnieku meistarību. Mēs izvēlējamies materiālus, kuri šķita visvairāk atbilstoši augstākās kvalitātes ziemas apavu ražošanai. Šī pieredzes, mūsdienu tehnoloģiju un rūpīgi atlasītu dabīgo materiālu savienojums nosaka augstāko MOREGOR Ziemas zābaku kvalitāti.

 

Neatkārtojamība

 

Dažādu dabīgo kažokādu un ādas kombinācija padara katru MOREGOR zābaku pāri par unikālu un neatkārtojamu.

 

Viegli kopt

 

Kažokādas zābakus ir ārkārtīgi viegli tīrīt un kopt. Nav nepieciešams izmantot dažādus ķīmiskus tīrīšanas līdzekļus. Mēs izmantojām īstu premium šķiras liellopu ādu, uz kuras virsmas tiek saglabāti mati (pālis, flīss). Šie saglabātie mati palīdz nodrošināt papildus aizsardzību no netīrumiem un mitruma, kā arī aizsargā ādas virsmu no bojājumiem. Dubļi nepielīp pie apavu virsmas un ir viegli notīrāmi. Vienkārši izmantojiet tīru birsti vai audumu, lai noslaucītu netīrumu.

 

Kontakti:

Talr. (+371) 288 09043

 

 

Email: moregor@inbox.lv